Ida Kupś

Ida full1

Nazywam się Ida Kupś, studiuję biotechnologię na UJ, a oprócz tego jestem super wkręcona we wspinanie, czytanie książek i hodowanie roślinek doniczkowych. Ponieważ wspinam się odkąd byłam na prawdę małym szkrabem, sport ten stał się dla mnie nieodłączną częścią życia i na chwilę obecną nie wyobrażam sobie prowadzić innego niż wspinaczkowy lifestyle'u.

Jeśli chodzi o cele i plany na przyszłość, to chciałabym rozwinąć się na wielu płaszczyznach, ponieważ to co najbardziej kręci mnie we wspinaniu to jego różnorodność. Marzę o przejściu zarówno trudnych baldów, wielowyciągów, a także dróg sportowych. Mimo wszystko jednak, jestem wspinaczem sportowym i najbardziej zależy mi na przesuwaniu granic moich możliwości w skałach i to na tym zamierzam się skupić w przyszłości.

Wspinanie kocham (wiem, że to zabrzmi banalnie, ale taka jest prawda!) za poczucie wolności, za podróże, za odkrywanie świata po kawałku, za ludzi którzy mnie otaczają i za te nieliczne chwile kiedy skrajnie wyczerpany zjeżdżasz na ziemie po zrobieniu drogi i czujesz się jak prawdziwy zwycięzca.